Mám nový přírůstek...nakrmte mi Hizakiho prosím.

Ikonka od Katsumi!!!

Září 2009

Láska nezná žadné překážky

21. září 2009 v 18:32 | Violet Thores |  Jednorázovky
Tak zde uveřejnuji svou první povídku. Je to povídka ze světa Harryho Pottera, snad se vám bude líbit :o)

Co všechno se může stát když se mladá dívka zamiluje ?
Jak se říká, láska hory přenáší... je to skutečně pravda ?
Dokáže její láska překonat všechny překážky?
A miluje jí i jeji vyvolený ?


Bylo krásné jarní odpoledne, ona seděla na břehu jezera a koukala do dálky. Na klíně měla zavřenou učebnici Obrana proti černé magii,ještě jí ani neotevřela,myslela jen na jednu věc. Smutně si povzdechla a zrak ji padl na zavřenou učebnici. "Remus je tak úžasný, jeho usměv je jak zářivé slunce,jeho oči jsou jako hluboká řeka do které padá moje srdce."Mumlala si pro sebe, a stále se dívala daleko za jezero.
Pak zavřela oči a opřela se o kmen stromu, v zapěti usnula. Probudila se až když smrákalo, rozhlédla se kolem rychle strčila porad zavřenou učebnici do brašny a pospíchala do hradu.Když dorazila ke vchodu do velké síně, musela počkat až se trochu uklidní a popadne dech, po chvíli se jí to podařilo a ona pomalím krokem vešla dovnitř.Její pohled padl hned na to jediné místo kam se vždycky při příchodu dívala, ale on tam zase nebyl. Zklamaně se došourala až k Havraspárskému stolu sklouzla na lavici a ještě v naději že ho přehlédla znovu stočila svůj pohled k místu kde vždycky seděl, pomyslela si jestli se mu nic nestalo, jestli není nemocný, nebo dokonce zranění, měla o něj strach. Po večeři spěchala do Havraspárské společenské místnosti, a šla rovnou do dívčích ložnic brašnu hodila na zem a převlekla se do své modré saténové košilky a zalezla do postele.

Safira

21. září 2009 v 3:18 | Violet Thores |  Jednorázovky
Toto je povídka kterou pro mě kdysi napsala jako dárek k narozeninám moje moc hodná kamarádka :o)
Je také ze světa Harryho Pottera a figuruje tam jednom z mých X já... xD


"Vůbec nejsem nervózní, Safiro," odsekl nervózně Snape. "A hleďte si svého lektvaru!"
"Tak nejste," pokrčila rameny drobná dívka a vsypala drcený kořen šalvěje do budoucího bezesného lektvaru. Ne jen tak ledajakého. Snape rozhodl, že budou experimentovat s chutí lektvaru, který, upřímně řečeno, byl dost odporný. Proto tedy šalvěj. Nehledě k tomu, že i šalvěj má nezanedbatelné klidnící účinky. Ostražitě pohnula sběračkou, dvakrát po směru hodinových ručiček, jednou proti.

Oficiálně si užívala trest, který ji Snape uložil za pozdní příchod. Někdo jiný by si snad na Snapeův postup stěžoval. Safira přišla včas, to jen Snape přišel příliš brzy. Ona si však nestěžovala. Milovala tresty, které jí ukládal, protože milovala lektvary. A, falešná skromnost stranou, v celé škole byl jen jeden člověk, který byl v lektvarech lepší, než ona. Snape. Velmi často jí ukládal nějaký nesmyslný trest jen proto, aby mu pomáhala s lektvary nebo se od něj něco nového naučila. Jen nechápala, proč prostě nemohl říci na rovinu, že budou dělat lektvary a raději to halil do ponižujícího hávu školního trestu. Ale to by to ani nebyl Snape…

Moje oblíbená skupina

10. září 2009 v 1:13 | Violet Thores |  Versailles Philharmonic Quintet
Skupinu Versailles Philharmonic Quintet jsem začala poslouchat nedávno, vlastně bych jim ani nepřikládala důležitost...
Uplně náhodou mě na ně přivedla moje kamarádka, když mne o nich řekla tak jsem zkoukla nejdříve jejich fotky a neprišly mne nejá dukežití, spíš zvláštní až podivní :D ..
Vlastně si vzpomínám že jsem té kamáradce po shlednutí fotek řekla doslova toto " Zvláštní panove" :D
Na první pohled mne opravdu moc nezaujaly, ale to jsem netušila že za pár dní do nich budu uplný magor :D

Když jsem pa koukala na dva klipy na tůbku tak sem se nad nimy zarazila, a v duchu jsem si řekla ze opravdu nejsou tak špatní :)
Kamijuv hlas (zpěvák) mě doslova propalil díru do srdce i do mozku. Jeho hlas je neskutečný, nevím jak bych vám ho tady popsala, nebo vychvalila. To musíte opravdu slyšet na vlastní uši jinak neuveřite :-).

Smutné

7. září 2009 v 2:49 | Violet Thores |  Poems

Prázdnota

Moje srdce prázdné je, z mých očí strašný smutek bije.
Velká prázdnota ve mne dřímá a padá na mne úzkostí tíha...
Bez Selin a Valoa jsem ztracená, jak křišťálová váza v poušti osamocená....

Poblouznění

Mé srdce v temné raky leží, ja dýchám už jen stěží.
Stýska se mne strašně moc, mé tělo ovládla zlá a temná moc.
Tys nechal mne tu napospas nicote, já ale přes to všechno dokáži ríci
Miluji Tě ....

Od NanyDiplom od Nagari"Žíj dneskem ale těš se na zítřek...a nezapomeň se usmívat"